אודות הדברות איכות

הדברות איכות אוודת

הדברות איכות מספקת שירותי הדברה מתקדמים ומקצועים החברה פועלת ברשיוןהמשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות ועומדת בכל התקנים המחמירים בישראל. אנו תמיד מחפשים את הפתרון המתאים ביותר ללקוחותינו לפי תנאי הסביבה, סוגי המזיקים, דרישות הלקוח ומצב נתון בשטח. אנו מנסים תמיד למצוא את הפתרון היעיל והאיכותי ביותר.

המוטו שלנו הוא תמיד לחפש אופציות חלופיות לטיפול הכימיקלי להדברות איכות נסיון ושירות של יותר מ- 17 שנה וקהל לקוחות הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי חברתינו מתמחה בטיפולים עיי הזרקת ג"לים ויכולת לפתור בעיות שורשיות בכל תחומי ההדברה. אצלנו תקבלו תמיד יחס אישי וסובלנות.

אלישיב המדביר בעל וותק וניסיון רב של שנים רבות בתחום הדברת מזיקים המוטו שלנו הוא תמיד לנסות ולמצוא פתרון יעיל ומדויק עם כמה שפחות פיזור ונזק לאדם ולסביבה אנו תמיד בקשר עם לקוחותינו לאחר ביצוע פעולת ההדברה ומבררים עם הבעיה נפתרה והכל בוצע לשביעות רצונם שירות אדיבות ואמינות זה שם המפתח אצלנו מנסים תמיד לעזור ולתת טיפים לאנשים בטלפון במקרים שלדעתינו אין צורך בפעולת הדברה הידע והניסיון הביאו אותנו למסקנה תמיד לבוא עם ראש גדול בכך שנמצא תמיד פתרונות יעילים ומשביעי רצון בכל תחומי ההדברה לקהל לקוחותינו כך שאם אתם מחפשים מדביר מנוסה אמין רציני ואחראי תפנו לאלישיב המדביר שיפתור לכם את בעיית המזיקים.

בין לקוחותינו

אודות