הדברה בקריות – הדברות איכות

הדברות איכות מעניקה שרותי הדברה בקריות מעל 15 שנה. השרות ניתן במקצועיות ויעילות מרבית. הקריות מורכבות מקרית מוצקין, קרית ים, קרית ביאליק, וקרית אתא, קרית חיים מסופחת לחיפה וקרית שמואל מסופחת לקרית ים, מכיוון שבקריות יש אקלים חם ואחוזי לחות גבוהים עקב הקרבה לים נוצרת מציאות של מזיקים מטרידים וחרקים לרוב יתושים, מקקים, נמלים, מכרסמים ועוד.

הדברות איכות הנה חברת הדברה בקריות אשר מטפלת באופן שוטף במפעלים, עסקים, ועדי בתים.בניינים משותפים ודירות בקריות. אנו תמיד לוקחים בחשבון את הנתון האקלימי בקריות ולפי זה יוצרים תוכנית טיפול שוטפת ושנתית ללקוחותינו. כמובן אנו תמיד מחפשים חלופות לטיפול הכימיקלי וחושבים על טובת הלקוח ואיכות הסביבה בכך שנמזער חשיפה לחומרי הדברה.

אזור הקריות שופע מפעלים כימיים מזהמים ותמיד קיימת חשיפה לכל מיני חומרים באוויר. הדברות איכות מנסה תמיד לצמצם את הנזק הסבבתי לאחר הדברה בקריות. הדברות איכות חרטה על דגלה לא להדביר אם אין צורך בכך או לפחות לטפל בצורה יעילה ומצומצמת של חומרי הדברה כימיים, פחות רעלים ויתר איכותי לסביבה.

אנחנו בהדברות איכות נשמח לתת מענה בכל הקשור להדברה בקריות וכמובן תמיד אפשר להתקשר ולהתייעץ ללא עלות כמובן עם אלישיב רגב מנכ"ל ומייסד החברה.

הדברה בקריות