פשפש מיטה – מהו?

פשפש מיטה גלגול חסר ביצה נימפה ובוגר הפשפש הוא טפיל חיצוני שפוגע בדרך כלל בבני אדם בע"ח יונים או כל אחד בעל דם חם חיי בדרך כלל על מיזרונים מיטות. ובתוך שקעי חשמל הפשפש הוא פעיל לילה הוא עוקץ מספר פעמים בלילה, מציק ומטריד מאד.

בדרך כלל אין אפשרות להפטר מפשפש מיטה ללא בעל מקצוע (מדביר) הנקבה מטילה כ 300 ביצים במסלול חיים הביצים מוטלות במסגרות של מיטות בקירות חריצים וברצפה בחורף הביצים מתכסות בחומר דביק שמדביק אותם לכל חפץ שה נוגעות בו הבקיעה של הביצים היא עד שבועיים. הפשפש ניזון מדם הם עושים חור או נקב בעור ומוצצים דם כ-5 דקות. האוכל מתעכל ואז הם יוצאים שוב לחפש טרף כ-4 פעמים בלילה שבמקרה זה אתם, בעלי הבית.

הדברת פשפש מיטה
פשפש המיטה הוא חרק טפיל בעל גלגול חסר פעיל לילה הפשפש ניזון מדם האדם או מיונקים אחרים הפשפש לא ידוע כמעביר מחלות אבל מהווה מטרד קשה בעת העקיצה הפשפש מחדיר רוק לפצע שהוא בעצמו יוצר וכתוצאה מכךנוצר כתם אדוםומגרד שעובר לאחר כמה שעות או במיקרים מסוימים לאחר כמה ימים הרגישות לעקיצות והגירודים שונים מאדם לאדם.

סימנים להימצאות פשפש מיטה הם כתמי דם, צואה, ונשלים. פשפשים חייםכתמים בצבע צהוב שחור דם קרוש וכו הפשפש נל בצידי וקפלי המזרונים והספות חבחריצים וסדקים בחלקים אחוריים ותחתוניים של רהיטים וכו הם מגיעים אלינו דרך מטענים רהיטים ישנים ואביזרי שינה למינהם כגון שמיכות, מצעים וכו.

כמו כן דרך בתי מלון צימרים אכסניות וכו חברתינו מתמחת בתחום הדברת פשפש המיטה ויש ברשותינו את הציוד המתקדם ביותר לביצוע טיפוליים הדברתיים מקצועיים לפשפש המיטה ישנם שיטות ותהליכים להדברת פשפש המיטה עיי קור שבו אנו מקפיאים את הבגדים והשמיכות מצעים כריות וכו בטמפ של16 מעלות ומעלה למשך 10 שעות.

כמו כן הדברת פשפש המיטה מבוצעת ע"י חום שבו אנו מחממים את הבית בטמפ של 60 מעלות עיי תנורים מיוחדים הדברת פשפש המיטה נעשית גם עיי קיטורית בטמפ של ,150עד 180 מעלות חום ולבסוף הדברת פשפש המיטה נעשית עיי כימיקלים חומרים נוזליים בחריצים ובסדקים החומרי הדברה להדברת פשפש המיטה הם פרטרואידים וקרבמטים שמות החומרים הם דינו פליי למבדה סטאר סנטור דלתא סופר ושוהם וכו לכן אם אתם מחפשים חברה מקצועית בתחום. הדברת פשפש המיטה תפנו לאלישיב המדביר מהדברות איכות ונשמח לטפל בכם ביעילות מירבית.

פשפש מיטה